top of page

Шановний лікарю, прийміть щирі вітання від ГО «Всеукраїнська організація «Український клуб панкреатологів»

портрет_Губергриц_НБ цвет.png

Про клуб

Основні віхи

ГО «Всеукраїнська організація “Український Клуб Панкреатологів”» заснована у 2007 році відомим вітчизняним ученим у галузі панкреатології проф. Н.Б. Губергріц і є частиною Європейського Клубу Панкреатологів. Протягом останніх 10 років це найбільший із національних клубів, які входять до складу Європейського Клубу панкреатологів. Членами Українського Клубу є лікарі не лише з України, а із Казахстану, Узбекистану, Туркменії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови.
Члени Українського Клубу представляють 30‒40 абстрактів на зустрічах Європейського Клубу, багато робіт, представлених як усні та постерні доповіді, отримують гранти. Також щорічно проводиться 3-4 зустрічі Українського Клубу панкреатологів.
У 2022 році в Києві проведено зустріч Європейського Клубу панкреатологів (онлайн), у якій взяли участь понад 2 тис учасників із 54 країн. З доповідями виступили понад 100 зарубіжних найавторитетніших фахівців у галузі панкреатології, а також відомі вітчизняні вчені та молоді дослідники.
Український Клуб панкреатологів з 2008 року випускає журнал «Вісник Клубу панкреатологів» (4 номери на рік). Журнал входить до Переліку наукових фахових видань України (Наказ МОН України від 17.03.2020 року № 409, Додаток 1).

Наша мета

Наші цілі

Основними цілями діяльності Клубу є здійснення освітньої та наукової роботи в галузі панкреатології, задоволення й захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових та інших спільних інтересів членів, сприяння професійній діяльності лікарів і дослідників у галузі панкреатології.
Основні завдання Клубу: участь у наукових дослідженнях; сприяння навчанню та підвищенню кваліфікації медичних працівників у галузі панкреатології. популяризація знань і просвітницька діяльність у галузі панкреатології.

Про президента Клубу

Резюме

Президент Українського Клубу панкреатологів, доктор медичних наук, професор Наталя Борисівна Губергріц є членом Ради Європейського Клубу панкреатологів, Міжнародної Асоціації панкреатологів, Правління Української гастроентерологічної асоціації та Асоціації терапевтів України. У 2022 році була обрана президентом зустрічі Європейського Клубу панкреатологів у м. Києві. Професор Губергріц багаторазовий лауреат премій Європейського Клубу панкреатологів і Міжнародної Асоціації панкреатологів, зокрема премії за найкраще європейське клінічне дослідження, присвячене хронічному панкреатиту  (Ліверпуль, Велика Британія, 2003), премії Європейського Клубу панкреатологів «Lifetime Achievement Award» (нагорода за життєві досягнення) (2022).
Н.Б. Губергріц ‒ провідний гастроентеролог багатопрофільної клініки «Інто Сана» (Одеса), терапевт вищої категорії. Входить до переліку 50 визначних лікарів України за версією журналу «Фокус». Автор та співавтор близько 2000 наукових праць, зокрема понад 30 монографій, підручників і навчальних посібників, близько 50 винаходів. Під її керівництвом захищено  3 докторських та 32 кандидатських дисертації, 12 магістерських робіт. Відомості про династію Шабад‒Губергриц та Український Клуб панкреатологів наведено у меморіальному виданні «Золоті сторінки української медицини» (Київ, 2017).

bottom of page